בלאק פריידי Black Friday 2024 – כך תמצאו קופונים, מבצעים שווים, הנחות ועוד

אם אתם עושים קניות באינטרנט, ללא ספק אתם מכירים ימים מיוחדים, כמו בלאק פריידי Black Friday, בהם תוכלו למצוא את המוצרים שלכם במבצעים חסרי תקדים, הנחות מפתיעות ועוד. זהו יום קניות מיוחד בכל העולם וגם בישראל.

הנה כל המידע שעליכם לדעת.

מה זה בלאק פריידי?

בלאק פריידי Black Friday או בתרגום יום שישי השחור, הוא חג הקניות הגדול ביותר הנחגג בכל העולם, וגם בישראל כמובן. במהלך יום הקניות המיוחד, אתם יכולים למצוא את המוצרים שרציתם כל כך, דרך עסקים וחנויות גם באינטרנט וגם במיקומים הפיזיים שלהם.

בלאק פריידי הוא גם החג המוביל מבין חגי הקניות העולמיים הקיימים, כך שהרבה עסקים מתכוננים במיוחד אליו ופחות לחגי הקניות האחרים, כגון סייבר מאנדיי, יום הרווקים הסיני, חג מולד ועוד. החג הזה גם נחשב בתור החג הפותח את עונת הקניות הגדולה בעולם.

יש אומרים כי מקור החג הוא בכך שיום זה הפך להיות אחד הימים העמוסים ביותר, כך שהרבה עסקים נותרו ללא מלאי של מוצרים. אחרים טוענים כי השחור משמעו מספרים חיוביים מעולם הנהלת חשבונות – כלומר רווחים של בתי העסק.

חג הקניות נחגג על ידי עסקים וחנויות רבות, אשר בוחרים להשתתף בו ולהציע לצרכנים את המבצעים הטובים ביותר שניתן להציע בהשוואה לשאר ימות השנה. כמובן שמדי שנה, החג הזה הופך להיות גדול ומשמעותי עוד יותר, כך נשברים שיאי מכירות וקניות על ידי צרכנים מדי שנה.

עסקים בכל העולם וגם בישראל מציעים לכם הטבות שכדאי לכם לבדוק אותם וקבל החלטה האם אלו המוצרים שאתם רוצים לקנות במחירים המוצגים. בדרך כלל ניתן למצוא מבצעים טובים בהחלט.

מתי בלאק פריידי?

בלאק פריידי (Black Friday) לפי התאריכים הקבועים, נחגג בסוף חודש נובמבר בכל שנה. התאריך המדויק הוא יום שיש המגיע לאחר יום חמישי ה-4 בחודש נובמבר. אבל כמובן שמבצעי הקניות של החג, מתחילים כבר כמה ימים לפני התאריך המדוייק וממשיכים אף לאחריו כמה ימים.

תאריכי בלאק פריידי

  • בלאק פריידי 2026 – יום שישי 27.11.2026
  • בלאק פריידי 2025 – יום שישי 28.11.2025
  • בלאק פריידי 2024 – יום שישי 29.11.2024

מה כדאי לקנות?

עסקים וחנויות רבות משתתפות באירועי חג הקניות הבינלאומי, כך שכל התחומים וסוגי המוצרים יכולים להיות רלוונטיים לקנייה במחירים טובים. ניתן למצוא מוצרים שמגיעים גם להנחות עד 90%, משלוחים חינם, הנחות על מוצרים נוספים ועוד.

כמובן שכדאי מאוד לבצע רכישה של מוצרים שאתם באמת צריכים ולא כל מה שנראה מחיר טוב והוגן.

כדי למצוא את המבצעים, הקופונים וההנחות, מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של Black Friday בלאק פריידי בישראל. תוכלו גם להיכנס לעמוד בלאק פריידי קופונים שמציג את כל הקופונים הטובים ביותר של העסקים והחנויות.

באתר זה תוכלו לבצע חיפוש את החנויות המשתתפות באירועי חג הקניות העולמי, את הקופונים והמבצעים הכדאיים ביותר. קטגוריות חנויות בתחומים רבים כמו אופנה לנשים ולגברים, הנעלה, אקססוריז, מוצרי טיפוח ויופי, טבע ובריאות, מוצרי ספורט, מוצרים לבית, רהיטים, מוצרים לרכב, חשמל ואלקטרוניקה ועוד.

אבל הנה כמה אתרים שאפשר לקנות בהם בצורה ישירה:

אתר אינטרנטמוצרים וקישור לקנייה
קיי.אס.פי KSPמחשבים, סלולר, אלקטרוניקה ועוד
קישור לקנייה
לאסטפרייס LastPriceרהיטים, מוצרים לבית, מוצרי חשמל, מוצרים למטבח ועוד
קישור לקנייה
המשביר 365פארם, בשמים, טיפוח, קוסמטיקה, ביגוד
קישור לקנייה
איביי eBayמוצרי חשמל, מוצרים לבית, תכשיטים, אופנה ועוד
קישור לקנייה
אלי אקספרס AliExpressביגוד והנעלה, מוצרי אלקטרוניקה, טלפונים, גאדג'טים ועוד
קישור לקנייה
אמזון Amazonמוצרים לבית, מוצרי מטבח, מוצרי חשמל, מחשבים, בגדים, נעליים ועוד
קישור לקנייה
וואלה שופס Walla Shopsמוצרי חשמל, פארם, אלקטרוניקה ועוד
קישור לקנייה
מאמא גורו Mama Guruמוצרי תינוקות, מוצרים לאם, מוצרים לבית ועוד
קישור לקנייה
בנגגוד Banggoodצעצועים, גיימינג, משחקים ועוד
קישור לקנייה
גיקביינג GeekBuyingשעונים, אקססוריז, גאדג'טים, מחשבים, סלולר ועוד
קישור לקנייה
די אייץ' גייט DHgateגאדג'טים, ביגוד והנעלה, מוצרי אלקטרוניקה ועוד
קישור לקנייה
אתרים עם מבצעים שווים