אמזון פריים דיי Prime Day 2024 – כך תוכלו להנות ממוצרים כדאיים במחירים הוגנים בחג הקניות המיוחד

אם אתם קונים בדרך כלל באתר אמזון העולמית, אז אתם בוודאי תרצו לדעת איך להנות ממבצעים שווים ומחירים כדאיים על המוצרים הרצויים במהלך חג הקניות אמזון פריים דיי (Prime Day). זהו באמת יום כדאי לכל הצרכנים והלקוחות של Amazon.

כל המידע שאתם צריכים לדעת.

מה זה פריים דיי?

אמזון פריים דיי (Prime Day) או פשוט פריים דיי, הוא יום הקניות הרשמי של חברת אמזון העולמית – אתר המסחר האלקטרוני המוביל בכל העולם. זה יום קניות מיוחד שנע סביב אתר המסחר האלקטרוני הזה בלבד.

אמזון פריים דיי נועד לאשר לצרכנים לקנות מוצרים כדאיים באתר אמזון. לכן, הוא לא דומה לחגי הקניות האחרים כמו בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, שופינג איי אל ועוד. בנוסף, הוא מיועד לצרכני אמזון שהם חברי המועדון ולא לכל הצרכנים באתר.

חבר המועדון של Amazon הוא נקרא אמזון פריים. המועדון הזה מעניק הרבה יתרונות לחבריו כמו קבלת משלוחים מהירים במיוחד, קבלת שירותי אמזון וידאו, מיוזיק ואחרים ללא עלות, וכמובן קבלת הטבות שונות המיועדות לחברי המועדון בלבד.

מכיוון שיש הרבה מוכרים וספקים באתר, ומכיוון שמדובר על אתר משמעותי, הפריים דיי עושה את זה. הרבה מוכרים וספקים משתתפים ומציעים מבצעים וגם אמזון עצמה עושה זאת.

מתי אמזון פריים דיי?

אמזון פריים דיי לפי תאריכי העבר מתקיים בחודש יולי בכל שנה. אך זו לא חובה, אמזון מעדכנת את התאריכים משנה לשנה, כך שהמועד יכול להיות גם בחודשי לפני או אחרי. כך שמדובר על 48 שעות רצופות. מכיוון שהחג הוא בארה"ב, אז ההתאמה לשעון ישראל הוא החל מהשעה 10:00 בבוקר לפי שעון ישראל

תאריכי אמזון פריים דיי

  • אמזון פריים דיי 2023 – ימי שלישי ורביעי 11-12 יולי 2023.
  • אמזון פריים דיי 2022 – ימי שלישי ורביעי 12-13 יולי 2022.

איך קונים בחג הקניות?

כפי שציינו זאת, החג מיועד רק למי שהם חברים במועדון הצרכנות והלקוחות של אמזון. זהו מועדון צרכנות שעולה כסף בערך כ-12 דולר לחודש ללא התחייבויות.

אבל, אתם יכולים לקבל 30 ימי ניסיון בחינם, בלי צורך לשלם או להתחייב. כדי להצטרף, לחצו על קישור זה.

מה מומלץ לקנות?

ככלל, אין קטגוריות מיוחדות שלגביהן ניתנות הנחות או מבצעים. לכן במהלך החג אתם יכולים למצוא מגוון של מבצעים והנחות על קטגוריות רבות. פשוט מאוד אפשר לבצע חיפוש ולדעת האם המוצר שאתם רוצים לקנות, הוא במבצע לרגל החג.

בנוסף, אם אתם מתכננים לקנות את מוצרי אמזון השונים כמו פייר טיוי, קינדל, רמקול אקו ואחרים, אז תוכלו לקנות אותם במחירי מבצעי במהלך החג.

אם אתם רוצים לקבל רשימה מלאה של מבצעים ושל ספקים, מומלץ להיכנס לעמוד המיוחד באתר אמזון בקישור זה.