יום הרווקים הסיני – כך תהנו ממבצעים שווים

רוצים לקנות מוצרים במבצעים שווים לקראת חג הקניות יום הרווקים הסיני? תוכלו למצוא הטבות ומבצעים מיוחדים לקראת חג הקניות של סין.

מה החג הזה מציע לכם ועניינים נוספים מופיעים כאן.

אז מה זה יום הרווקים הסיני?

אתם כבר מכירים את חגי הקניות השונים כמו בלאק פריידי, סייבר מאנדיי ואפילו שופינג איי אל הישראלי, אז יום הרווקים הסיני הוא חג קניות עולמי שיש בכל העולם וגם בישראל.

Single's Day (סינגלס דיי) במקור החל כמנהג בסין בו רווקים סיניים סטודנטים באוניברסיטה היו חוגגים כדי להכיר את בני ובנות הזוג שלהם אלחר הלימודים. החג הוא הזדמנות לאנשים לחגוג ולקנות מתנות.

מאז, הפך להיות יום קניות שחדר לחברה בסין ומאז לעולם כולו. היום הוא נחשב אחד הימים הגדולים בו קונים מוצרים ונהנים ממבצעים מיוחדים.

עסקים בעולם וגם בישראל מציעים הטבות על מוצרים, במיוחד אתרי מסחר אלקטרוני. לכן מאוד כדאי להמתין ליום זה.

מתי יום הרווקים הסיני?

חג הקניות מתקיים בחודש נובמבר בכל שנה, לצד ימי קניות נוספים כמו סלאק פריידי, סייבר מאנדיי, שופינג איי אל ועוד.

החג מתקיים בתאריך המיוחד 11.11. התאריך הוא קבוע והספרה 1 מסמלת יחיד, כאשר 11 מסמל 2 אנשים יחד.

מוצרים וחנויות לקראת החג

בחג הקניות הזה משתתפים לרוב העסקים והחנויות שנמצאים בסין, אבל לא רק. כיום הרבה עסקים גם בעולם וגם בישראל מתכוננים לקראת החג כדי לקדם מכירות.

לכן, אתרים כמו אלי אקספרס, שיין, טומטופ, ג'ום ואחרים הם המובילים. מבין המוצרים כמובן שתוכלו למצוא הכל מהכל כמו מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מוצרים לבית, בגדים, נעליים, צעצועים, מחשבים ועוד.

איך למצוא מבצעים מיוחדים?

יש מגוון של מבצעים מיוחדים אותם תוכלו למצוא ביום הקניות. המבצעים העיקריים הם הנחות גדולות על מוצרים מסויימים, אבל כמובן יש גם קופונים, קנה וקבל, משלוח חינם ועוד.

חג הקניות לרוב הוא באינטרנט, כלומר דרך חנויות דיגיטליות ומכירה אונליין. לכן תוכלו להיכנס לאתרי האינטרנט של החנויות והאתרים השונים כדי להנות מהמבצעים.

הדרך החכמה והטובה למצוא את המבצעים והחנויות הוא כניסה לאתר האינטרנט יום הרווקים הסיני Single's Day בישראל. באתר זה תוכלו למצוא את כל הקופונים, כל ההנחות, כל החנויות וכל המבצעים השווים ביותר.

כמה זמן החג?

יום הרווקים נמשך יום אחד בלבד, 24 שעות שלמות. אבל, יש חנויות ואתרים המציעים כבר רכישה של המוצרים בהנחות לפני המועד הרשמי. כלומר כמה ימים לפני.

טיפים ששוים לכם כסף

  • השוו מחירים בין העסקים השונים.
  • תנו תקציב מסויים שרק אותו תוכלו לנצל על קניות.
  • יש עוד חגי קניות ולכן חשוב לזכור זאת.
  • קנו מוצרים שאתם צריכים ולא הכל.